Daniel Blažko

Daniel Blažko

Rád slúžim zákazníkom, komunikujem s nimi, hľadám riešenia, vylepšenia, snažím sa čo najlepšie odprezentovať ich produkty alebo služby ich potenciálnym zákazníkom a pomáham zvyšovať dohľadateľnosť ich webstránok na internete.
Ľudia pochybujú o tom, čo hovoríte, ale uveria tomu, čo urobíte."Tomáš Baťa
  • Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Evidencia práce pomocou nástroja PAYMO

Sledujem čas svojej práce, ktorý následne čestne fakturujem.

Pokiaľ pre svojich klientov realizujem správu webových stránok alebo im vytváram nové webové stránky v hodinovej sadzbe, na presnú evidenciu prác používam už niekoľko rokov kvalitný softvér PAYMO. Každý klient má na požiadanie online prístup pre sledovanie realizácie svojich objednávok a vidí tak, koľko práce a kedy sa na jeho projekte realizovalo.

Kontrola práce a dosiahnutých výsledkov

Pre našich klientov sledujeme dva základné ciele

Ako píšeme na inom mieste nášho webu, pre našich dlhodobých zákazníkov sledujeme 2 základné ciele. Na stránky našich zákazníkov prinášame čo najviac takých návštevníkov, ktorí hľadajú produkty alebo služby, ktoré naši zákazníci ponúkajú. Súčasťou našej práce je aj internetový marketing, ktorého cieľom je to, aby návštevníci, ktorých na stránky našich zákazníkov privedieme, vykonali nejakú akciu - oslovili majiteľa webu e-mailom, formulárom alebo telefonicky, prípadne si stiahli nejaký dokument alebo zapísali sa na odber newsletterov.

plánovanie a realizácia prác

Zásady bezpečnosti vašich internetových stránok

Tieto zásady sú určené pre klientov a týkajú sa hlavne ľudí, ktorí majú prístup do administrácie stránok alebo majú tiež prístup k FTP priestoru a k databázam.

Zásady boli vypracované z dôvodu minulých problémov na weboch cca 2-3 klientov, kde nebola niektorá zo zásad korektne dodržaná a vznikol nejaký z nižšie uvedených problémov. Odstránenie niektorých problémov môže byť dosť náročné a časovo a finančne nákladné.


Zásady bezpečnosti vašich internetových stránok