Miesto podujatia - Krajské osvetové stredisko, Fatranská 3, Nitra - Chrenová

pracovné portfólio

Galéria klientov

Nasledujúci zoznam obsahuje časť realizovaných klientov za obdobie praxe od roku 1991.
Ide o zoznam rôznych služieb, od školení cez grafické práce, video služby až po internetové stránky, elektronické obchody a internetový marketing. Aktívne internetové odkazy smerujú buď priamo na internetové projekty alebo na ukážky realizovaných prác.

Ľudia, ktorí prednášajú

Ing. Miloš Šablatúra je konateľ a výkonný riaditeľ WEBY GROUP. Na otvorenom dni odovzdáva svoje praktické skúsenosti z tvorby webov a eshopov nazbierané už od roku 2000. Absolvoval množstvo školení o SEO a vyhľadávačoch. Podelí sa s Vami o najaktuálnejšie informácie z oblasti marketingu a reklamy so špecializáciou na SEM – search engine marketing – marketing pre vyhľadávače.

Tomáš Benc je hlavným manažérom tvorby eshopov pre klientov WEBY GROUP. Je školiteľom systému Uiobchod a realizuje aktívny hot-line. Na Otvorených dňoch sa delí s množstvom skúsenosti získaných pri tvorbe eshopov a riešení konkrétnych situácií v internetovom predaji.

Ing. Katarína Gavurová je obchodná manažérka a školiteľka eshopov viac ako 9 rokov. Intenzívne sa venuje budovaniu vlastného portálu s eshopom a štúdiom marketingových stratégií v oblasti sociálnych sietí. Je nositeľkou certifikátu z Inbound marketingu. Vedomosti získané z konferencií a videoseminárov v praktickej forme odovzdáva na Otvorených dňoch.

Matej Gellen je obchodný manažér a školiteľ pre eshopy. Zaoberá sa problematikou použiteľnosti webu (User Experience), má certifikát z Inbound marketingu. Aktívne sa venuje dobročinnému eshopu spojeného s útulkom pre zvieratá. Má rád "inteligentnú zábavu", preto rozvíja klub Toastmastres Levice z pozície PR manažéra.